Podmínka


Po celém světě dopravu
Zdarma Vrátí
Podpora 24/7

Bezdrátový Zvonek Vodotěsný Elektronické Intercom Systém Zvonek s 1-2 km, 3 Úrovně Hlasitosti, Dobíjecí Baterie

SKU: w464

Bezdrátový Zvonek Vodotěsný Elektronické Intercom Systém Zvonek s 1-2 km, 3 Úrovně Hlasitosti, Dobíjecí Baterie 4.6 4.6 5 Recenze

665.82 Kč 466.03 Kč

Popis produktu
Štítky

intercom video, wifi, aiwit fotoaparát, doorbel, audio dveřní telefon, tunya video zvonek, vu metr, vedio zvonek bezdrátový, amcrest eufy zvonek, cacazi žádné baterie, zvonek video tuya.

Vážený zákazníku, vítejte v mém obchodě, jsme zastavili dopravu kvůli Nový Rok dovolenou. Budeme loď okamžitě po dovolené. Jak používat bezdrátový intercom zvonek

1) Nastavte stejný kanál (A, B, nebo C) pro vnitřní a venkovní stroj;

2) Dlouhým stiskem tlačítka ON/OFF na vnitřní stroj zapnout;

3) Připevněte venkovní stroj na vnější straně vašich dveří. Jakmile zvonek zazvoní, klikněte NA\OFF tlačítko nebo tlačítko vnitřní zvonění zastavit zvonění. Mluvit s návštěvníkem, stiskněte a podržte tlačítko TALK pro komunikaci s venkovní zařízení. Uvolněte tlačítko po mluvení poslouchat nějaké reakce z venku. Návštěvník, jednoduše stiskněte a podržte tlačítko TALK reagovat.

Poznámka:

1.Tovární nastavení vnitřní stroj je v klidovém stavu. Po obdržení zboží, prosím, dlouhý stisk ON/OFF tlačítka po dobu 3 sekund pro zapnutí vnitřní jednotky.

2.Venkovní stroj se vrátí do režimu spánku, pokud to nebude detekovat akci během 25 sekund. Prosím, klikněte na tlačítko VOLÁNÍ na venkovní stroj a aktivujte ho. Každá konverzace musí být zahájena venkovní stroj, a pak na vnitřní stroj může mluvit s venkovní jednotka po obdržení prsten.

3.Tento bezdrátový intercom zvonek u dveří je jednosměrné přenosové soustavy se stejnou frekvencí. Nemůžete mluvit na vaši návštěvu a poslouchat zároveň. Prosím, vyčkejte, dokud návštěvník skončila stiskněte tlačítko TALK reagovat.

4. Vezměte prosím na vědomí, že budete muset nastavit stejný kanál, pokud chcete 2 intercom zvonek přijímat komunikaci. To také znamená, že jakékoli jiné FM bezdrátový intercom zařízení může komunikovat s vašeho systému, pokud mají stejné frekvence. Například, vaši sousedé mohou být schopni zasahovat do vašeho interkomu, pokud jsou pomocí interkomu zařízení. Doporučujeme nastavení vašeho systému na jiný kanál, aby se zabránilo rušení.

Řešení problémů:

Problém 1: nefunguje

Možné řešení 1: Zkontrolujte, zda je vnitřní stroj zapnutý. Pokud ne, prosím dlouho, stiskněte ON/OFF klíč na vnitřní stroj a aktivujte ho.

Možné řešení 2: Zkontrolujte, zda oba přístroje jsou zpoplatněny. Nabíjejte zařízení alespoň 1 hodinu a zkuste to znovu.

Problém 2: Nelze slyšet odpověď

Možné řešení 1: Zkontrolujte, zda 2 zařízení jsou na stejném kanálu. Pokud ne, nastavte je na stejný kanál.

popis produktu ❥ [1 / 2 Míle Rozsah A Snadné nastavení Zvuku] Tento bezdrátový zvonek přenáší na vzdálenost až 1/2 Míle! Přizpůsobit svůj zvonek s 20 druhy zvonky a 3 úrovně hlasitosti!

❥ [Anti-rušení a Multifunkční] Tento zvonek slouží jako FM bezdrátový intercom zvonek, že nebude ovlivněna WiFi narušení! To také nebude zasahovat do jiných inteligentních zařízení. Prodám dva přijímače a použít jako sadu vysílaček, nebo použít režim zvuku na vnitřní intercomunicador vypnout jednotku, když chceš ticho.

[Snadná Instalace A Rozšiřování!] Secure tento venkovní zvonek zvonek na vaše dveře nebo zeď pomocí dodaných šroubů pro maximální bezpečnost. Bezdrátový intercom zvonek u dveří je rozšiřitelný, takže můžete rozšířit téměř jakýkoliv vnitřní nebo venkovní systém, a to i pro sadu 2 vysílače a přijímače každý!

❥ [IPX55 Vodotěsné a vestavěná Dobíjecí Baterie] Wuloo intercom zvonek je vodotěsný i v nepříznivých povětrnostních podmínkách, jako je sníh a bouřky. Nabízí nízkou spotřebu energie, postavený-v 2000mA baterie, součástí nabíjecí základny! Plné nabití baterie trvá 4-6 měsíců pro vysílače a krytý stroj trvá 1-2 dny po plně nabitá.

Bezdrátový Intercom Zvonek pro Domácí Třídě, Intercomunicador,Kanceláře,Domu,Restaurace a Starý Muž Volání atd


 • Certifikace: FCC
 • Walkie Talkie: bezdrátové audio interkom
 • Funkce: NIC
 • Moc: Elektrické napájení
 • bezdrátový intercom systém pro domácí: bezdrátový intercom systém
 • Značka: xuncn
 • Bezdrátový Intercom: Audio Intercom
 • Alarm: No
 • Původ: KN(Původu)
 • Intercom Vrátný: intercom zvonek
 • Zobrazení: NIC
 • intercom systém: domácí interkom
 • Typ Položky: Audio Zvonek
 • Itercom: Ano
 • Typ Připojení: Bezdrátové

4.6

5 Recenze

Napsat recenzi
4: 5

white received instead of black ordered...

2021-01-29 - Mushavaq50

5: 5

It's the same as described

2021-01-23 - Ruzilaxr

5: 5

I have received and the tested excellent product, after 1 month the rifarò unaltro comment

2021-01-12 - Mohammedamedu 200

4: 5

Equipment to write try 삿 is beyond Larger size

2021-01-19 - Dilanazdincer

5: 5

BEST SERVICE BEST PRODUCT

2020-12-23 - Squall1073

Související ks

Související

Inteligentní Bezdrátový Zvonek 32 melodie volitelné Světlo Blikající Zvonek Č. kabeláž Inteligentní Zvonek Smart Lock Zvonek

Inteligentní Bezdrátový Zvonek 32 melodie volitelné Světlo Blikající Zvonek Č. kabeláž Inteligentní Zvonek Smart Lock Zvonek Popis: Vlastnosti: 1. Vysoký výkon vysílače, nízká spotřeba energie, dlouhá životnost 2. Dlouho bezdrátové pokrytí a dobrý příjem signálu 3. Inteligentní zvonek s blikající světlo funkce 4. Snadná instalace, úspora času a vysoká účinnost 5.

prodej

339.62 Kč 237.73 Kč

Související

5 Palců 720P Zvonek Diváka Digitální Dveřní Kukátko Prohlížeč Fotoaparát Dveře Oko Video Záznam Široký Úhel 160°

1. 1MP 720P 160 ° široký-úhel kamery, který se používá pro domácí bezpečnostní monitorování v reálném čase, je široce používán jako bezpečnostní zařízení v domy, hotely, vily, apartmány, atd. 2. 5-palcový displej může být použit ve spojení s fotoaparátem, aby jasně a intuitivně zobrazení scény za dveřmi. 4 vestavěné infračervené osvětlení jsou vyráběny v noci jasnější 3. Dveře Komory

prodej

2 817.78 Kč 1 549.87 Kč

Související

Self-poháněl Bezdrátový Zvonek Inteligentní Bezdrátový Zvonek Č. Nabíjení Vodotěsné 300M 38 Melodie pro Sklady Home Office

Vlastnosti: Až 1000 Stop (300 m) Dlouhý dosah: Buď jsou obsazeny v ložnici nebo v kuchyni, může vám připomenout, že někdo volá z venku. Zdarma vaše starat o chybějící návštěvníků. 38 Melodie, s 3-Úroveň Nastavitelný Objem: bezdrátový zvonek nabízí široký výběr 38 zvonkohra pro vaše osobní vkus, včetně Vánoční song (jingle bells) a další. 3-úroveň hlasitosti v rozsahu od 20dB do 85dB. Snadná

prodej

136.90 Kč 105.45 Kč

Související

Saful Self-poháněl Vodotěsný Bezdrátový Zvonek, bez baterie hot prodej 2 Venkovní Tlačítko +2 Vnitřní Zvonek Přijímač hot prodej

Zásilku: Když si objednáte,My vám pošleme položky do 3-7 dnů, jakmile vaše platba je potvrzena.možná nějaký způsob dopravy není možné pro některé země,budeme vybírat nejlepší přepravní cesty pro zákazníka.Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v sepcial zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.Vezměte prosím na

prodej

1 224.30 Kč 612.15 Kč